Ke knize Baterka jsou nově k dispozici VÝUKOVÉ LEKCE ZDARMA KE STAŽENÍ

Aktuálně, Strana 2

Křest knihy

Kniha O prachovém zrnku byla v sobotu 25.11. 2023 oficiálně vyslaná do světa. S požehnáním a vírou, že dobrodružný příběh ze sklepa pomůže dětským čtenářům porozumět tomu, jaký je Bůh.

Další český autor!

Tak toto je ona – nová česká autorka Alžběta Špičáková! Potkali jsme jí na konferenci. Nesměle nám poslala svůj rukopis o dobrodružné výpravě malého zrnka prachu. Přečetli jsme ho našim dětem a ony si ještě druhý den na motiv příběhu hrály. Nádherným ilustracím Katariny Monaro a poutavému příběhu se nedalo prostě odolat. A tak se radujeme, že vše klaplo a kniha bude začátkem listopadu na světě. Plánujeme i křest knihy v křesťanské knihovně v Praze – sledujte nás a nepropásněte to!

Nová knihaaaa!!!

Ano, je to tak. Brzy Vám představíme zcela novou dětskou knihu od české autorky Alžběty Špičákové! Věříme, že Vás miloučký příběh o Prachovém zrnku chytne za srdce stejně, jako nás. Sledujte sociální sítě FB/IG @hisland.cz, ať nepropásnete odhalování zákulisí z procesu tvorby.

Vzděláváme se

Dělat křesťanský obsah a být finančně udržitelní není jednoduché. Ale snažíme se. Zúčastnili jsme se mezinárodní konference pro křesťanské tvůrce Balkan forum od organizace Media Association International. Jsme povzbuzeni, máme nové kontakty a jedeme dál.

Zdarma 10 výukových lekcí pro skupiny!!!

Přejeme si, aby se světlo Baterky rozsvítilo u dalších dětí a mohli jste knihu Baterka využívat i ve Vašich dětských skupinách. Proto jsme pro Vás ZDARMA připravili krásný manuál pro skupinová setkání. Ke stažení zde.

Předprázdninová sleva!

Na celý měsíc červen jsme si pro Vás připravili 30% slevu na všechny Hisland produkty. Vybavte se knihami na kempy a tábory!

Stránka 2 z 11 - 104 položek celkem