Ke knize Baterka jsou nově k dispozici VÝUKOVÉ LEKCE ZDARMA KE STAŽENÍ

Aktuálně

Pevnost Royal

Ve spolupráci s mnohými z Vás jsme v Táboře připravili dětský den Pevnost Royal. Z dobrovolného vstupného se vybralo krásných 7887,- na onkologicky nemocné děti. Byli jsme povzbuzeni vaším nadšením i účastí.

Za Vámi!

Tyto chvíle ve školách a knihovnách, kdy můžeme naši tvorbu prezentovat, jsou za odměnu. Jsme mezi vámi moc rádi!

Vznikají small groups

Na základě tvořivého sešitu Boží wifina II vznikají na různých místech holčičí skupinky.

Založ jednu i u sebe!

Infoleták v zásilkách

Co je Hisland? Jaká je jeho vize? Jak nám můžete pomoct? To se dozvíte v našem zbrusu novém informačním letáku, který budeme přibalovat ke každé zásilce.

Kniha Baterka opět ožila

Námět knihy Baterka inspiroval k vytvoření zážitkové akce pro děti skupinu asi deseti nadšených rodičů. A to, co vytvořili, bylo úžasné - světla, audio efekty, vlastní mapa,... Dokonce přistavěli i MHD autobus! Bomba! Nadšených bylo nejen cca 100 dětí, které se akce účasnily, ale i my!

Nová Boží wifina II!

Druhý díl úspěšného sešitu aktivit je právě v prodeji. Uvnitř najdete mimo jiné i samolepky a taneční choreografii na QR kódu!

Knihovničky do církví

Také byste chtěli vidět, jak jsou v církvích dětské koutky s křesťanskými knihami? Pár církví se do tohoto pilotního projektu zapojilo. Pokud se vám tato myšlenka líbí a chtěli byste více informací, obraťte se na noemi@navrat.cz. Knihy jsou částečně financovány dárci.

Jak vzniká kniha

Workshop pro páté třídy, který jsme v rámci Městské knihovny v Táboře dělali, nám byl příjemným zpestřením. Děkujeme!

Rozhovor

Co je Hisland a jaká je jeho myšlenka? Poslechněte si rozhovor s Blankou Ježkovou na Rádiu 7 a rádiu Proglas  – zde nebo na Spotify

Knihy onkobojovníkům

V sobotu 2.12. byly Hisland knihy doručeny dětem na hematologické oddělení do Hradce Králové a do Motola. Rádi bychom v distribuci knih na tato místa pokračovali. Vždyť Hisland je Boží země a tyto děti ji potřebují zažít obzvlášť! Partnerem se nám stal nadační fond P3tule s kterým bychom rádi ve spolupráci pokračovali dál.

Stránka 1 z 11 - 104 položek celkem