Ke knize Baterka jsou nově k dispozici VÝUKOVÉ LEKCE ZDARMA KE STAŽENÍ

Aktuálně

Knihovničky do církví

Také byste chtěli vidět, jak jsou v církvích dětské koutky s křesťanskými knihami? Pár církví se do tohoto pilotního projektu zapojilo. Pokud se vám tato myšlenka líbí a chtěli byste více informací, obraťte se na noemi@navrat.cz. Knihy jsou částečně financovány dárci.

Jak vzniká kniha

Workshop pro páté třídy, který jsme v rámci Městské knihovny v Táboře dělali, nám byl příjemným zpestřením. Děkujeme!

Rozhovor

Co je Hisland a jaká je jeho myšlenka? Poslechněte si rozhovor s Blankou Ježkovou na Rádiu 7 a rádiu Proglas  – zde nebo na Spotify

Knihy onkobojovníkům

V sobotu 2.12. byly Hisland knihy doručeny dětem na hematologické oddělení do Hradce Králové a do Motola. Rádi bychom v distribuci knih na tato místa pokračovali. Vždyť Hisland je Boží země a tyto děti ji potřebují zažít obzvlášť! Partnerem se nám stal nadační fond P3tule s kterým bychom rádi ve spolupráci pokračovali dál.

Křest knihy

Kniha O prachovém zrnku byla v sobotu 25.11. 2023 oficiálně vyslaná do světa. S požehnáním a vírou, že dobrodružný příběh ze sklepa pomůže dětským čtenářům porozumět tomu, jaký je Bůh.

Další český autor!

Tak toto je ona – nová česká autorka Alžběta Špičáková! Potkali jsme jí na konferenci. Nesměle nám poslala svůj rukopis o dobrodružné výpravě malého zrnka prachu. Přečetli jsme ho našim dětem a ony si ještě druhý den na motiv příběhu hrály. Nádherným ilustracím Katariny Monaro a poutavému příběhu se nedalo prostě odolat. A tak se radujeme, že vše klaplo a kniha bude začátkem listopadu na světě. Plánujeme i křest knihy v křesťanské knihovně v Praze – sledujte nás a nepropásněte to!

Nová knihaaaa!!!

Ano, je to tak. Brzy Vám představíme zcela novou dětskou knihu od české autorky Alžběty Špičákové! Věříme, že Vás miloučký příběh o Prachovém zrnku chytne za srdce stejně, jako nás. Sledujte sociální sítě FB/IG @hisland.cz, ať nepropásnete odhalování zákulisí z procesu tvorby.

Vzděláváme se

Dělat křesťanský obsah a být finančně udržitelní není jednoduché. Ale snažíme se. Zúčastnili jsme se mezinárodní konference pro křesťanské tvůrce Balkan forum od organizace Media Association International. Jsme povzbuzeni, máme nové kontakty a jedeme dál.

Zdarma 10 výukových lekcí pro skupiny!!!

Přejeme si, aby se světlo Baterky rozsvítilo u dalších dětí a mohli jste knihu Baterka využívat i ve Vašich dětských skupinách. Proto jsme pro Vás ZDARMA připravili krásný manuál pro skupinová setkání. Ke stažení zde.

Stránka 1 z 10 - 98 položek celkem