Ke knize Baterka jsou nově k dispozici VÝUKOVÉ LEKCE ZDARMA KE STAŽENÍ

Aktuálně, Strana 6

Natáčíme

Máme pro Vás nové promo video ke knize Survival! Využívejte, sdílejte.

Putovní Hisland - výzva

Spouštíme akci Putovní Hisland. Co to znamená? Knihy posíláme zdarma tomu, kdo si o ně řekne. On je zrecenzuje, ukáže ve svém okolí / na svých sítích a vybere dalšího, komu balíček přepošle. Vše platíme my. Jsme zvědaví, kam všude se knihy dostanou. Zapojíš se také?

Naskladněno!

Pracovna krásně voní novými výtisky. Těší nás, že Vám tu vůni můžeme balit a rozesílat. Děkujeme za Vaše objednávky!

Seminář

Seminář Nechme děti žasnout v rámci Křesťanské konference pro pracovníky s dětmi.

Besedy

Kniha Survival je v tisku. V mezičase děláme besedy pro ZŠ o tom, jak vzniká kniha. Zjištění? Roste nám tu spousta nových umělců!

Hisland rád zavítá i do Vaší školy.

Vybíráme papír

Konečně je to tu. Zadáváme Survival do tiskárny. Těšit se můžete na praktickou flexovazbu, elegantní gumičku po straně,... a kvalitní papír, který bude příjemný i na omak. Termín dodání - březen/duben 2022. 

Hotovo

V těchto skicácích je všechno! 140 stran vznikající knihy, 30 nebezpečných situací a 90 variant k jejich řešení. Mírný pás, Arktida, džungle i poušť. Více než 250 fotek. QR kódy s videi. A hlavně - biblická zamyšlení a diskuzní otázky. Tohle prostě musíš mít!

Barevně!

To, že máme rádi barvy, jste si asi všimli. Úplně nejvíc ale milujeme křídové barvy Autentico. Nejenže jsou prostě skvělé, ale také Hisland finančně podporují. Podpoř i ty je a udělej svět barevnější!

Stránka 6 z 11 - 101 položek celkem